O projektu

o projektu

Měšťanský dům

Nově zrekonstruovaný měšťanský dům přímo na Karlově náměstí v Třebíči poskytne celkem 18 nových bytů s veškerým komfortem moderního bydlení přímo v historickém centru Třebíče.

Budova má celkem 4 NP a 1PP (krytá parkovací stání, garáže a sklepy), takže ani s parkováním či úschovou nadbytečných předmětů si nemusíte lámat hlavu.

Nabídka bytů Lokalita

Technický popis

Komfort moderního bydlení

Základem pohodlného bydlení je teplo domova. S tím vám pomůže podlahové vytápění, přítomné ve všech bytových jednotkách. Pro velkou míru komfortu lze navíc teplotu regulovat v každé místnosti zvlášť.

V každé bytové jednotce jsme nainstalovali i vlastní klimatizační jednotku, kterou oceníte v horkých letních měsících, obzvláště při vlně nesnesitelných veder.

energeticky šetrné domy

Energeticky úsporné

Rekonstrukce Měšťanského domu v Třebíči je navržena tak, aby výsledný celek odpovídal nejnáročnějším standardům dnešní doby. Příčky mezi jednotlivými byty jsou z materiálu Ytong 25 cm, vnitřní pak z dvojitého sádrokartonového záklopu s vnitřní izolací minerální vatou.

Vzhledem k tomu, že budova je památkově chráněna, došlo ke kompletní renovaci stávajících dřevěných oken, včetně jejich přesklení.