Lokalita

ROŽNOVSKÉ PŘEDMĚSTÍ

Karlovo náměstí Třebíč

Karlovo náměstí, lidově nazývané tako jako Rynek je samotným srdcem Třebíče. Se svou rozlohou 2,2 ha patří mezi největší náměstí v České Republice. Aktuální podoba náměstí vychází z rekonstrukce v letech 2020 až 2022.

Toto vyhledávané přesto velmi klidné místo pro život nabízí řadu obchodů, restaurací a obecně kulturního využití.

Nabídka bytů O projektu

služby

Služby v dosahu

Krok ke všemu, co potřebujete... Měšťanský dům je opravdu v samém srdci Třebíče a tak máte vše na dosah. Absolutně před domem se nachází autobusová zastávka linek 1,4,5,10,11,12,13,14 a 795031. Do mateřské školky Kaštánek to tak máte 5 minut autobusem nebo vozem. K zimnímu stadionu 10 minut pěšky a pokud bude chuť na více sportovních aktivit máte to pouhých 5 minut autem ke Sportovnímu Centru Třebíč.

Při nákupních náladách Vás neodradí ani vzdálenost nákupního centra STOP shop - autem jste tam za minut. Autem, které máte zaparkované na vlastním parkovacím místě přímo v centru Třebíče :)

turistika

Turistika a památky

Krok do přírody... Chodíte-li rádi do přírody, ale nechcete se vzdát veškeré občanské vybavenosti po ruce, Třebíč je potom ideální volba. V okolí Měšťanského domu se nachází řada turistických cílů jako je například městský park Hrádek nebo řada úžasných památek UNESCO. V blízkosti Vašeho budoucího domova tak můžete obdivovat krásy Baziliky Sv. Prokopa, Židovskou čtvrť nebo Židovský Hřbitov.

Na své si přijdou i cyklisté - v okolí jsou krásné přirodní i asfaltové, kratší i delší cyklotrasy, pro vášinivé cyklisty i pro rodinné výletníky. Řadu zajímavých tipů můžete nalézt zde: